Kamenictví pomníky HUSPENINA - opravdový kameník s výučním listem a tradicí

Nabízím Vám veškeré kamenické práce se specializací na písmo a přípisy. Využijte mých 38 letých zkušeností a praxe. Kamenictví - pomníky Zdeněk Huspenina ručí za kvalitu provedené práce prodlouženou zárukou. Historie kamenictví začala již v roce 1977 kdy jsem se vyučil v oboru kameník v obci s kamenickou tradicí Žulová. Dále následuje dlouholetá praxe a zkušenosti v oboru kamenictví a zpracování přírodního kamene až do dnešního dne.

Sídlím ve městě Veselí nad Moravou v jihomoravském kraji, přičemž pokrytí mých služeb je v celé České republice ve všech krajích a opravdu při využití mých služeb neplatíte za dopravu. Objednávky také příjímám ve Zlíně. Všechny důležité kontaktní informace a kontakntí formulář naleznete zde.

Provádím všechny kamenické práce:

Sekání, zlacení, stříbření a stínování všech druhů písma na pomníků
Výroba a opravy pomníků
Prodej hřbitovních doplňků (lampy, kříže, vázy...)

Výhody a garance:

38-letá praxe v oboru

V roce 1977 jsem se vyučil kameníkem a do dnešního dne pracuji v oboru, proto Vám můžu nabídnout kvalitní práci doloženou více než 38 letou praxí.

Žádné zálohy ani platby předem

Neplatíte žádné zálohy ani platby předem. Platba probíhá až po zhotovení práce. Dejte pozor, ať se nenapálíte u podvodníků!!!

Prodloužená záruka

Nabízím Vám prodlouženou záruku 3 roky. Kvalitu odvedené práce garantuji nadstandardní zárukou.

Doprava zdarma

Neplatíte žádné poplatky navíc za dopravu.Cenová kalkulace a zaměření zdarma

Vždy Vám předem sdělím finální koncovou cenu - žádné ceny "od - do". Cenová kalkulace přípisů, pomníků atd. provádím zcela zdarma. Kalkulace je konečná a nečeká Vás pak žádné překvapení.